דרור הראל ושות’ משרד עורכי דין – חייגו  08-6384080

facebook logoדרור הראל ושותדרור הראל ושות
5 Stars – Based on 31 User Reviews

google logoעורך דין דרור הראלעורך דין דרור הראל
5 Based on 53 Reviews

תיקים נבחרים בניהול המשרד

הסכם מייסדים סטרט אפ

למשרדנו פנו שני שותפים שעבדו יחדיו עד כה במסגרת “עוסק מורשה” ועקב גדילת העסק וצפי לגיוס השקעות תוך זמן קצר, ביקשו שאטפל עבורם בפתיחת חברה בע”מ ובהכנת הסכם מייסדים מקצועי לסטארט אפ, אשר יביא לידי ביטוי את האינטרסים העסקיים והמשפטיים של כל אחד מהם בקשר לחברה.

לקריאת המאמר המלא על פרטי המקרה לחצו על הקישור

קרא עוד >
תביעה לפינוי דירה

משרדנו מייצג עמותה שמלבד תחום עיסוקה החינוכי, משכירה דירות בשטח שנמצא בבעלותה.

העמותה מפעילה מוסד חינוכי בתוך שטח גדול ובו נמצאות גם דירות להשכרה אשר מסיעות לעמותה בהכנסותיה הכספיות.

אחד מהדיירים שחתם על חוזה שכירות עם העמותה, הפר את החוזה ברגל גסה, סירב לשלם את תשלומי שכר הדירה עבור מגוריו בדירה ועל אף שחוזה השכירות הסתיים הוא סירב להתפנות מהדירה במשך זמן רב.

לקריאת המאמר המלא על פרטי המקרה לחצו על הקישור

קרא עוד >
חוזה שכירות לעסק

לאחר תקופה ארוכה שבה פעלה המסעדה תחת חוזה שכירות ישן, הסתיימה תקופת החוזה ובעל המסעדה והמשכיר של הנכס ביקשו לחדש את תקופת החוזה.

בין הצדדים התחיל מו”מ אשר נוהל באמצעות משרדנו.
המשכיר רצה לייקר את שכר הדירה שהנו מקבל מהמסעדה ואילו לבעל המסעדה היה חשוב לקבל תקופת שכירות ארוכה של לפחות 5 שנים כדי שתהיה לו ודאות ויציבות בניהול העסק, שנים רבות קדימה.

לקריאת המאמר המלא על פרטי המקרה לחצו על הקישור

קרא עוד >
הסכם רכישה ומכירה של דומיין ואתר אינטרנט

למשרדנו פנה לקוח שברשותו עסק בתחום ייצור השלטים לעסקים, לחנויות, לצרכי פרסום וכיוצ”ב. כחלק ממהלך התרחבות בענף בכלל ובתחום האונליין בפרט, הוא סגר עסקה לרכישת אתר אינטרנט מוביל אשר מקודם אורגנית במקומות הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל.

משרדנו ניסח את הסכם רכישת האתר…

לקריאת המאמר המלא על פרטי המקרה לחצו על הקישור

קרא עוד >
כתב תביעה נגד חברה בגין הפרת חוזה עם נותן שירותים

למשרד פנה לקוח שהנו יועץ בכיר ומומחה בתחומו. הלקוח סיפר כי אחת מחברות המזון הגדולות במשק עמה כרת הסכם למתן שירותים מיוחדים, הפרה את הוראות התשלום בהסכם ועל אף שביצע את עבודתו כנדרש, החברה מנסה להתחמק מהתשלום בכל דרך ולהעלות נגדו טענות מופרכות.

משרדנו פנה לחברה באמצעות מכתב התראה ולאחר מכן הוגשה תביעה כספית נגדה.

לקריאת המאמר המלא על פרטי המקרה לחצו על הקישור

קרא עוד >
תביעה להחזרת הלוואה

למשרדנו פנה אדם שהעניק הלוואה בסך 170,000 ש”ח למכר שלו ואולם על אף שנכרת ביניהם הסכם הלוואה בכתב, המכר ניסה להתחמק בכל דרך מלהחזיר את כספי ההלוואה.

לקוח המשרד המתין בסובלנות זמן רב והפציר בלווה שיחזיר לו את הכספים ואולם דבר לא עזר.

לקריאת המאמר המלא על פרטי המקרה לחצו על הקישור

קרא עוד >
הסכם שותפות לעסק

למשרדנו פנתה לקוחה שביקשה לטפל עבורה בהכנת הסכם שותפות לעסק מסוג מינימרקט. 

משרדנו דלה מהלקוחה את הפרטים החשובים אודות מהות העסק, מאפייני הפעילות שלו, הסכמות הצדדים, הציפיות הפרטיות של הלקוחה ושאיפותיה ובהתאם לכך הכין הסכם שותפות שמביא לידי ביטוי את האינטרסים העסקיים והמשפטיים של הלקוחה. ניתן לצפות בדוגמה של ההסכם בקובץ המצורף:

לקריאת המאמר המלא על פרטי המקרה לחצו על הקישור

קרא עוד >
ביטול חוזה שכירות, הודעת שוכר על ביטול חוזה שכירות, דרור הראל ושות’

למשרדנו פנה אדם שחתם על חוזה שכירות לדירת מגורים. עקב שינוי נסיבות פתאומי בענייניו האישיים של השוכר, הוא ביקש לבטל את החוזה בהתאם להוראותיו אך המשכיר הערים קשיים.
משרדנו נכנס לתמונה ולאחר טיפול משפטי קצר בוטל ההסכם בהסכמת המשכיר, נחתם הסדר העדר תביעות הדדי וכל צד המשיך לדרכו.

לקריאת המאמר המלא על פרטי המקרה לחצו על הקישור

קרא עוד >
תביעה נגד דייר שלא משלם ועד בית, גביית חוב ועד בית

למשרדנו פנתה נציגות ועד הבית של בניין משותף מעיר במרכז הארץ וגוללה באוזני עו”ד דרור הראל סיפר על דייר שלא שילם את תשלומי ועד הבית שנים רבות.

חובותיו של הדייר הגיעו לכדי 15,815 ₪!

נגד הדייר סרבן התשלום היה אפילו פסק דין מטעם המפקחת על המקרקעין מלפני 8 שנים.

קרא עוד >
טיפול משפטי מוצלח בקבלת החזר כספי עבור כרטיסי טיסה שבוטלו

למשרדנו פנה לקוח שבחודש פברואר 2020 רכש מחברת נסיעות מוכרת מאוד, חמישה כרטיסים למשפחתו עבור נופש בלרנקה בחודש אוגוסט 2020.

הלקוח שילם מראש לחברת הנסיעות עבור הכרטיסים סך של 7,200 ₪!

במהלך חודש יוני 2020, הלקוח קיבל הודעה מנציג חברת הנסיעות כי הטיסות בוטלו ולאחר תשובות מתגלגלות וסותרות נוספות, הודיעו לו בחודש יולי 2020 כי יקבל לאלתר, תוך 120 ימים, החזר כספי בצורת זיכוי מלא, בזו הלשון:

קרא עוד >
טיפול משפטי מוצלח בפינוי מושכר
משרדנו טיפל בתביעה לפינוי מושכר כנגד דייר סרבן פינוי ואף פולש, שהפר חוזה שכירות ברגל גסה, הפסיק לשלם דמי שכירות וארנונה מזה חודשים רבים, צבר חובות של עשרות אלפי ש”ח, והמשיך להתגורר במושכר גם לאחר שתקופת החוזה הסתיימה. על אף הקשיים שהדייר הערים, משרדנו הוכיח לבית המשפט את האמת שבגרסת התובעים עד אשר ניתן פסק דין סופי לפינוי המושכר. 
קרא עוד >
טיפול משפטי בהעתקת שם דומיין, גניבת עין ומוניטין מסחרי

חברה שעוסקת ביבוא, שיווק והפצה של מותגי צעצועים מפורסמים לרשתות מתמחות בארץ ומפעילה חנות אינטרנטית שבה היא מוכרת ישירות לצרכן גילתה שעסק מתחרה חדש שפועל באותו הענף, רשם שם דומיין זהה כמעט לחלוטין לזה של החברה והדבר יצר בלבול והטעיה בקרב לקוחות החברה.

לקריאת פרטי המקרה לחצו כאן >>

קרא עוד >
טיפול בעסקה לרכישת חדר כושר ומכון לאימונים פונקציונליים

אחד ממכוני הכושר והאימונים הפונקציונליים הידועים ביותר בעיר רחובות, החליף לאחרונה בעלים ומשרדנו ייעץ וליווה משפטית את הרוכש החדש תוך טיפול בהסכם המכר להעברת הזכויות של הפעילות העסקית.

לקריאת פרטי המקרה לחצו כאן >>

קרא עוד >
טיפול משפטי בעסקה לרכישת אתר אינטרנט בתחום הדפוס והשילוט

לקוח המשרד שהנו יצרן ומשווק בתחום הדפוס והשילוט, ביקש ממשרדנו ללוות אותו בעסקה לרכישת אתר אינטרנט ותיק וידוע בתחומו, שבו מבקרים אלפי גולשים בכל חודש.

לקריאת פרטי המקרה לחצו כאן >>

קרא עוד >
הישג משפטי משמעותי למשרדנו כנגד החברה המרכזית למשקאות קלים (קוקה קולה ישראל)

למשרדנו פנה לקוח שהעניק שירותי ייעוץ מיוחדים לחברה המרכזית למשקאות קלים (קוקה קולה ישראל) ועל אף קיומו של חוזה כתוב בין הצדדים, הוראות התשלום שבחוזה הופרו ונוצר חוב כספי.

לצורך הטיפול בתיק, משרדנו בנה אסטרטגיה משפטית מיוחדת והגיש בין היתר, תביעה כספית לבית משפט השלום בתל אביב-יפו.

לקריאת פרטי המקרה לחצו כאן >>

קרא עוד >
משרדנו השיג ניצחון בבית המשפט המחוזי בעניין זכאותו של מתווך לקבל דמי תיווך בגין עסקת מכר ובנוסף המתווך קיבל החזר הוצאות משפט גבוהות מהנתבעים בסך 18,000 ש”ח

18,000 ₪ נפסקו כהוצאות משפט לטובת מתווך בנוסף על דמי התיווך. כך פסק בית המשפט המחוזי בשבתו כערכאת ערעור אשר הפכה לחלוטין את החלטת בית משפט השלום ששללה את זכותו של המתווך לקבלת תשלום.

בפסק דין אמיץ שחובה על כל מתווך לקרוא, הפכה כבוד השופטת שרה דברת מבית המשפט המחוזי בב”ש ביום 31.12.2020 את פסק דינו של בית משפט השלום באשקלון מיום 09.07.2020 והכירה בזכותו של מתווך לקבל דמי תיווך והוצאות משפט גבוהות במיוחד על אף שבית משפט השלום פסק שלמתווך לא מגיע דבר!

בערכאת הערעור המתווך יוצג ע”י עו”ד יניב בוקר ועו”ד דרור הראל.

לקריאת פרטי המקרה לחצו כאן >>

קרא עוד >
אכיפת הסכם מכר של חברה בע”מ 

אדם מכר את מלוא המניות והפעילות העסקית של חברה בע”מ שבבעלותו לקונה מסוים אשר נכנס בנעליו. בין הצדדים נכרת הסכם מכר אשר מסדיר בין היתר את קבלת התמורה הכספית בגין מכירת החברה בתשלומים חודשיים על פני כשנתיים.

לאחר מספר חודשים, הקונה הפסיק על דעת עצמו, באופן חד צדדי ובניגוד גמור להוראות ההסכם, את העברת תשלומי התמורה החודשיים למוכר וזאת בטענות רבות ושונות כגון אי אספקת הדו”ח השנתי של החברה משנה קודמת אשר לכך בכלל אחראי רו”ח קודם של החברה ולמוכר אין שליטה בכך או התחייבות חוזית כלשהי לספק זאת לקונה.

הלקוח הגיע למשרדנו כאשר הוא אובד עצות ומוטרד מאוד מעצם עצירת התשלומים והצורך להגיש תביעה כספית יקרה ומסובכת לבית המשפט כנגד הקונה.

משרדנו פעל בנחישות והוציא מכתבי דרישה והתראה מיוחדים לרו”ח ולקונה של החברה בדבר הפרה יסודית של ההסכם והפיצוי הגבוה שיאלץ לשלם למוכר באם לא יעביר את התשלומים לאלתר, וכך באורח פלא, הן רו”ח סיפק תוך כשלושה ימים את המסמך שכולם חיכו לו והן קונה החברה המשיך להעביר באופן מיידי את התשלומים לחשבון הבנק של המוכר.

וכך, בעלות נמוכה לכל הדעות ובתוך זמן קצר ביותר, פתרנו עבור לקוח המשרד, באמצעים מקוריים וייחודיים, בעיה עסקית-משפטית שבגינה היה יכול להתנהל משפט ארוך, יקר ומורכב.

קרא עוד >
ביטול חוזה שכירות והתראה בטרם תביעה לפי חוק האזנות סתר וחוק הגנת הפרטיות

בעלת עסק לעיצוב שכרה משרד ממשכיר אשר בבעלותו מספר משרדים נוספים באותה קומה בבניין. בין הצדדים נכרת חוזה שכירות ונמסרו צ’קים לכל השנה ושטרות לביטחון.

המשכיר הטריד את מנוחתה של בעלת העסק בכל מיני דרכים ואף הפריע לפעילות העסקית שלה ואולם השיא היה כאשר התגלה שהמשכיר מקליט ומבצע האזנות סתר אסורות באמצעות מצלמות משוכללות בקומת המשרדים וכי שיחות פרטיות בין השוכרת לבין לקוחותיה וחבריה הוקלטו.

במעשיו, הפר המשכיר את הוראות חוק האזנת סתר, תשל”ט-1979 אשר יש בהם עד כדי עבירה פלילית שדינה מאסר 5 שנים וכן ועוולה אזרחית אשר בגין ביצועה עומדת לנפגעת הזכות לתביעה נזיקית לפיצויים ובנוסף, האזנת הסתר האסורה מהווה פגיעה בפרטיות של השוכרת לפי חוק הגנת הפרטיות, תשמ”א-1981, אשר בין היתר גם מקנה לנפגעת פיצוי בסך של 50,000 ₪ וזאת ללא הוכחת נזק.

משרדנו ניסח מכתבי דרישה והתראה מיוחדים בטרם הגשת תביעות מגוונות כנגד המשכיר, המשכיר פנה למשרדנו תוך זמן קצר ובתום ניהול מו”מ משפטי קצר ואסרטיבי, המשכיר נאות להיענות לכל הדרישות ממנו כגון ביטול הסכם השכירות, ביטול צ’קים ופיצויים.

קרא עוד >
תביעה כנגד נציגות ועד הבית להחזר הוצאות שיפוץ

לקוח המשרד אשר מתגורר בדירת גג (פנטהאוז) פנה לנציגות ועד הבית בבקשה שיטפלו בגג הבניין אשר מוגדר רכוש משותף וזאת מפני שמיי גשמים דלפו לדירתו וגרמו לנזקים.

כאשר ניתן להוכיח באמצעות תשריט של הבניין ששטח ספציפי בגג מוגדר “רכוש משותף”, אז האחריות לתחזק שטח זה בגג ולשאת בעלויות תיקונו חלה במשותף על כלל הדיירים שבבעלותם דירות בבניין וזאת בשונה משטח בגג שמוגדר “רכוש פרטי” מפני שהוא מוצמד לאחת הדירות והאחריות עליו נמצאת לפתחו של דייר ספציפי.

העבודה הנדרשת היתה לחדש את איטום הגג המשותף ע”י יריעות ביטומניות. ואולם, נציגות ועד הבית התחמקה מלטפל בגג הדולף ולשאת בעלויות הנדרשות לכך וזאת בתירוצים שונים ומשונים ובינתיים המשיך הגג לדלוף לתוך הדירה ולגרום לנזקי רטיבות.

באין ברירה, הזמין הלקוח בעצמו הצעות מחיר מחברות שמתמחות באיטום ומתוכן בחר בהצעה טובה ותחרותית ושילם מכיסו את מלוא ההוצאה בסך 13,000 ₪!

כאשר הסתיימו עבודות האיטום, פסקו גם הנזילות לדירה וכך הוכח שאכן התיקון היה הכרחי.

כל דרישותיו של הלקוח לקבלת החזר הוצאות מנציגות ועד הבית עלו בתוהו ובאין ברירה הוגשה באמצעות משרדנו תביעה למפקחת על המקרקעין אשר הנו הגוף המוסמך לדון בסכסוכי שכנים.

משרדנו, הציג בפני המפקחת באופן מדויק את המסכת העובדתית, את הנסיבות ואת מכלול הראיות והנימוקים המשפטיים לבקשה להחזר ההוצאות ובתום דיון משפטי אחד, שבמהלכו גם טען נציג ועד הבית מטעם הבניין, המפקחת הכריעה לטובת לקוח המשרד ופסקה לזכותו את ההוצאות הכספיות שמימן מכיסו.

קרא עוד >
ביטול חוזה שכירות והשבת צ’קים לשוכר למרות התנגדות המשכיר

למשרדנו פנה שוכר ששכר חדר בדירת שותפים. לאחר כניסתו לדירה, גילה השוכר שאחד מהדיירים נוהג באלימות מילולית והתנהגותית אל דיירי הבית, מגדף אותם, מהלך עליהם איימים והופך את חייהם לסיוט. למרות תחנוניו של השוכר לבעלים של הדירה (המשכיר) כי יבטל את הסכם השכירות ויאשר לו לעזוב את הדירה תוך  קבלת הצ’קים שמסר לו בעבור כל חודשי השנה, גילה המשכיר קשיחות לב ואטימות והתנגד בכל תוקף לסייע לשוכר.

לאחר פניית השוכר למשרדנו נוסח מכתב משפטי מיוחד במינו אשר גרם למשכיר כבר באותו היום לחזור בו מהתנגדותו ולמסור בחזרה לשוכר את כל הצ’קים שלו, שטרות הביטחון ואף כסף מזומן עבור החלק היחסי של החודש השכירות הנוכחי וכך השוכר המאושר יכל לשכור דירה חדשה אחרת.

קרא עוד >
הגנה על שם מסחרי וטיפול בגניבת עין לפי חוק עוולות מסחריות

למשרדנו פנתה חברה שעוסקת בסחר ושיווק מוצרי חשמל ממותגים. החברה גילתה שעסק מתחרה משתמש באופן בלתי חוקי בשם המסחרי שלה ואף רשם דומיין (כתובת אתר אינטרנט www.) באותו השם המסחרי של החברה עם סיומת שונה ( co.il / com / net כו’..).

בנוסף, העסק המתחרה עיצב לוגו גרפי כמעט זהה לזה של החברה ובכך ביצע את עוולת “גניבת עין” תוך שימוש אסור בנכסים הדיגיטליים הפרטיים של החברה ובמוניטין שלה ובכך גרם להטעיית לקוחות, לאובדן הכנסות ולגרימת נזקים.

הטיפול המשפטי כלל איסוף ויצירת מכלול ראיות מיוחד אשר מעיד על ראשוניות ובעלות השם המסחרי לחברה, ניסוח מכתבים לצדדים שלישיים, החתמת גורמים בכירים וברי-סמכא בתחום על תצהירים תומכים, ליקוט כל היסטוריית המדיה והפרסום של העסק ונקיטה בפעולות מיוחדות נוספות לצורך חיזוק הפרק הראייתי החשוב כהכנה להגשת התביעה לבית המשפט.

בנוסף, יישמנו את מבחני הפסיקה הרלוונטיים בענייננו והוכחנו שמבחינה משפטית ידנו על העליונה וכי ניכר שבית המשפט הנכבד יכריע לטובתנו.

כפעולה מקדימה להגשת התביעה נוסח מכתב התראה בטרם הגשת תביעה לבית המשפט המחוזי בגין הפרת סימן מסחר מוכר היטב וביצוע עוולות מסחריות אשר בין היתר מזכה את התובע בפיצוי ללא הוכחת נזק, בסך של של 100,000 ₪ ואף יותר מכך.

חשוב לציין שאורכו של המכתב שהוכן עבור החברה היה שבעה דפים והוא כלל לא פחות מארבעים נספחים לתמיכה באמור במכתב.

הטיעונים המשפטיים להפרות שביצע העסק המתחרה כללו כאמור את עוולת גניבת העין רישום בחוסר תום לב מובהק דומיין (Domain) בשם של החברה וניסיון נואל לתפוס באופן בלתי חוקי “נתחי תעבורה” של לקוחות אשר מנסים ליצור קשר ישיר עם החברה ואולם נופלים ברשת שתווה להם המתחרה וזאת באמצעות דמיון מטעה לשם המסחרי של החברה.

עקב העבודה המשפטית היסודית והמקצועית שביצענו בתיק, העסק המתחרה פנה למשרדנו בבקשה לביטול ההליכים המשפטיים שננקטו נגדו ובתמורה התחייב בכתב לחדול לאלתר מכל ההפרות המסחריות והמשפטיות של השם המסחרי של החברה ולהוריד מרשת האינטרנט את הדומיין שרשם!

קרא עוד >
גביית חוב מחברת הסעות גדולה

חברת הסעות קיבלה ממוסך ותיק באזור המרכז שרותי אחזקה, החלפת חלקים ותיקונים מכניים לעשרות רכבים ונוצר לה חוב של מאות אלפי ש”ח. כאשר מנהל המוסך ביקש לגבות את הסכום המצטבר של החשבוניות הוא נתקל בהתחמקויות ובטענות שונות ומשונות מצד חברת ההסעות.
הטיפול בגביית החוב הועבר למשרדנו ותוך טיפול משפטי משולב אשר כלל מכתבי דרישת תשלום והתראה בטרם נקיטה באמצעים משפטיים מגוונים לרבות הגשת תביעות, התנהל מו”מ מהיר ויעיל ובסיומו נגבה החוב בהצלחה.

קרא עוד >
הסכם השקעה על סך מיליון דולר בחברת אונליין

אחת מלקוחות המשרד הותיקות היא חברת קריאיישן סטייג’ בע”מ (Creation Stage Ltd.) אשר מתמחה בניהול נכסים דיגיטליים שכוללים כמה מדפי הפייסבוק העולמיים המפורסמים והנצפים ביותר ברשת האינטרנט. החברה  עוסקת ביצירת תוכן מקורי, רישוי תוכן, שיווק ופרסום דיגיטלי ע”י שיתופי פעולה חובקי עולם והפעלת אתרי אינטרנט בינ”ל.

לאחרונה החברה ערכה סבב גיוס לפי שווי של 10 מיליון דולר. משרדנו טיפל בהסכם מכירה של 10% מהון המניות של החברה לחברת אחזקות זרה בתמורה ל- 1 מיליון דולר.

באופן שוטף משרדנו מייעץ לחברה בתחום המסחרי ובתחום דיני החברות, עריכה וטיפול בחוזים מסחריים בעיקר בשפה האנגלית, לרבות: הסכמי רכש, הסכמים עם ספקים ונותני שירותים, הסכמי הפצה, הסכמי שת”פ עם חברות גלובליות; הסכמי רישיון והסכמי מוניטיזציה.

www.creationstage.com

קרא עוד >
ייצוג חברת הורייזן פתרונות חכמים בע”מ

משרדנו גאה לייצג את חברת הורייזן פתרונות חכמים בע”מ אשר מפיצה בישראל ובעולם את מדבקת מאיה שפותחה בטכניון למניעת הידבקות בוירוס קורונה.
מדבקת מאיה פותחה בטכניון ע”י רופאים ופרופסורים והינה פרי של שתי טכנולוגיות שונות, סינון פיזי בעזרת טכנולוגיית ננו פייבר וסינון ביולוגי פעיל אשר לוכד את הוירוס, מנטרל אותו ומונע את התפשטותו.

המדבקה אטומה לגמרי למים ומאפשרת לאוויר לעבור ללא הלחות.
המטרה היא לפגוע קודם כל בכלי התחבורה של הוירוס: הטיפות והלחות, ואז ללכוד את הוירוס ולהשמיד אותו.
נבדק בהצלחה במרכז הרפואי “לגליל”.

למעבר לעמוד התיק לחץ כאן

תחום: ציוד רפואי | הטיפול: הסכמי הפצה

קרא עוד >
ייצוג חברה קבלנית שעוסקת בהשקעות נדל”ן בארה”ב (מולטי פמילי)

משרדנו מלווה את הפעילות העסקית של חברה קבלנית שעוסקת בהשקעות בנדל”ן מניב ובבניית מתחמי מגורים בארה”ב (מולטי פמילי).

הטיפול המשפטי כלל הכנת הסכמי השקעה, הסכמי שותפות, הסכמי ניהול מתחמי מגורים והסכמי מכר וכן ייעווץ משפטי עסקי שוטף.

בנוסף, משרדנו הכין לחברה מסמכים משפטיים לאתר האינטרנט של החברה: תקנון ותנאי שימוש, סעיפי הגבלת אחריות ומדיניות פרטיות ופרקים משפטיים והגבלת אחריות לחומרים השיווקיים של הלקוח כגון הקטלוגים, הברושורים והמצגות השיווקיות למשקיעים.

קרא עוד >
ליווי משפטי למותג מוכר מעולם מכוני הכושר

משרדנו מלווה את הפעילות העסקית של מותג מוכר בתחום מכוני הכושר והספורט.

הטיפול המשפטי כולל הכנת הסכמי עבודה עם מאמני כושר שמועסקים ע”י החברה, הסכמי שיתוף פעולה עם נותני חסות, הסכמי שכירות וייעוץ משפטי עסקי שוטף.

קרא עוד >
ייצוג לקוחה כנגד מוסד לימודים

למשרדנו הגיעה לקוחה שנרשמה למכללה שמבטיחה לימודים מקיפים בתחומי הנדל”ן.
הלקוחה שילמה למכללה כסף רב בעבור ההרשמה ללימודים אך המכללה נכשלה לספק קורסים איכותיים ומקצועיים, לעיתים הלימודים כלל לא התקיימו והתשתית הטכנולוגית של הלימודים מרחוק היתה רעועה.

הטיפול המשפטי כלל הכנת מכתב דרישת החזר כספי מלא והתראה בטרם נקיטה באמצעים משפטיים. המכללה החזירה ללקוחה את מלוא כספה.

קרא עוד >
טיפול משפטי בהפרת הסכם הלוואה

המשרד טיפל באדם שהלווה לעסק כלשהו מאות אלפי ₪ בתמורה לתשואה חודשית והחזר כספי הקרן במועדים מוסכמים.
הלווים כשלו לשלם ללקוח את התשואה החודשית שהבטיחו ואף לא הסכימו להחזיר את כספי קרן ההלוואה.

הטיפול המשפטי כלל ניסוח מכתב דרישה להשבת קרן ההלוואה והתראה בטרם נקיטה באמצעים משפטיים, ניהול מו”מ עם הלווים ולבסוף חתימה על הסכם פשרה והשבת כספי קרן ההלוואה ללקוח.

קרא עוד >
טיפול משפטי בחברת אשראי

לקוח המשרד לווה מחברת אשראי גדולה ומוכרת מספר הלוואות חוץ בנקאיות בסכום כולל של 250,000 ₪.
למרות שהלקוח שילם במשך מספר שנים את החזרי הקרן והריבית של הלוואות, בעת פרוץ משבר הקורונה הלווה ביקש מהחברה להקפיא את התשלומים.
לאחר מספר חודשים התגלע סכסוך עם חברת האשראי והיא דרשה לפרוע באופן מיידי את יתרת ההלוואות וכן לקבל תשלומים שכבר קיבלה בעבר תוך איום שתגיש תביעה על סכום קצוב לפי סעיף 81 א, להוצאה לפועל כנגד הלקוח.

הטיפול המשפטי כלל ניסוח מכתבים משפטיים, מו”מ עם חברת האשראי, והגעה להסכם פשרה לפיו הלקוח ימשיך לשלם את ההלוואות כסדרן בתשלומים חודשיים קבועים עד לפרעון המלא והכל כפי שהוסכם בהסכמי ההלוואה המקוריים.

קרא עוד >
פירוק שותפות ורכישת העסק

למשרד הגיע יזם שלאחר שלוש שנות שותפות עסקית עם שותף אחר בחברת אבטחה וניקיון גדולה, נוצרו בין השניים מחלוקות עסקיות משמעותיות וטענות לאי סדרים כספיים.

הטיפול המשפטי כלל עריכת חשבונות מדויקים לצורך גמר חשבון, מכתב התראה לפני תביעה, מו”מ מסחרי לצורך רכישת העסק מהשותף וחתימה על הסכם רכישת העסק ע”י הלקוח.

קרא עוד >
טיפול משפטי בסכסוך שכנים, הסגת גבול ויצירת רעש

לקוח המשרד אשר בבעלותו בית צמוד קרקע בישוב במרכז הארץ, סבל מהסגות גבול ורעש רב מצד שכנו.

הטיפול המשפטי כלל שליחת מכתב התראה בטרם נקיטה באמצעים משפטיים מגוונים, מו”מ משפטי וחתימת השכן על כתב התחייבות להפסקת ההפרות לרבות קבלת פיצוי כספי עבור נזק שגרם.

קרא עוד >
פירוק שותפות של משרד תיווך

למשרדנו הגיע מתווך דירות ששותפו למשרד התיווך החליט להדיר את רגליו מהשותפות ולנסות לרמוס את זכויותיו בנכסי ובכספי השותפות.
משרדנו ניסה לפתור את המחלוקות מחוץ לכתלי בית המשפט באמצעות מכתבים ומו”מ ואולם לבסוף הוגשה תביעה כספית כנגד השותף והלקוח זכה בכספים.

קרא עוד >
ייצוג משפטי בסכסוך שכנים

לקוח המשרד שבבעלותו  דירת גג (פנטהאוז) סבל מדליפות מים שמקורה בשטח הגג המשותף של הבנין.
כל פניותיו של הלקוח לנציגות ועד הבית בבקשה כי יתקנו את גג הבנין לא הועילו ולכן נאלץ הלקוח לתקן את הגג על חשבונו.
משרדנו יצג בהצלחה את הלקוח בתביעה כספית כנגד הנציגות בפני המפקחת על המקרקעין.

קרא עוד >
ייצוג משפטי ללקוחה כנגד חברת ליסינג

לקוחת המשרד שכרה מחברת ליסינג שני רכבי יוקרה במסגרת הסכם לשלוש שנים.
לאחר קבלת הרכבים, התגלו חוסר התאמות בין הבטחות החברה לבין הרכבים שסופקו בפועל.
חברת הליסיניג ניסתה להתחמק מלבטל את העסקאות אך הטיפול המשפטי של המשרד הביא לכך שהרכבים הוחזרו לחברה ללא כל חיוב נוסף ללקוחה.

קרא עוד >
הסכמי הפצה למוצרי קוסמטיקה

משרדנו מטפל בעסק שמתמחה ביבוא ובשיווק דיגיטלי של מוצרי טיפוח וטואלטיקה.
לאחרונה הוקמה חברה בע”מ בעבור הלקוח והוכנו הסכמי הפצה בלעדיים בישראל לסחורה המשווקת, אל מול הספקים בחו”ל.

קרא עוד >
דרישת תשלום מחברה קבלנית

חברת שרותי ניקיון שמתמחה בהכנת דירות לאחר בנייתן למסירה ללקוחות לא קיבלה את התמורה שמגיעה לה מחברה קבלנית גדולה ומוכרת.
משרדנו דרש את התשלום בעבור חברת הניקיון והתשלום התקבל לאחר דין ודברים.

קרא עוד >
ייצוג משפטי לשוכרים כנגד משכירים

למשרד הגיעה לקוחה שראתה דירה להשכרה טרם שהיא פונתה ע”י הדייר הקודם והדירה היתה מרוהטת מקיר לקיר.
הלקוחה חתמה על הסכם שכירות אולם לאחר פינוי הרהיטים גילתה כי קירות הדירה מוזנחים וחלקם סובלים מרטיבות ומעובש.
המשכיר ניסה להתחמק מלבצע שיפוץ לדירה או מביטול ההסכם.

הטיפול המשפטי כלל הודעה על ביטול הסכם שכירות והלקוחה יכלה תוך זמן קצר להמשיך לדרכה.

קרא עוד >
הסכם הפצה ליקב בוטיק

משרדנו מטפל בחברת הפצה שמתמחה בשיווק יינות של ייקבי בוטיק ישראליים, לחנויות מתמחות ולמסעדות יוקרה.
לאחרונה הכין המשרד לחברה הסכם הפצה יחודי עם ייקב בוטיק מוביל.

קרא עוד >
פיצוי בגין הפרת הסכם לרכישת מסעדה

למשרד פנה בעל מסעדה שחתם עם קונה פוטנציאלי על זיכרון דברים לצורך מכירת המסעדה.
הקונה העביר מקדמה, התלמד במסעדה, בדק את הספרים וביצע שלל פעולות לבחינת הקניה ואף התחייב לרכוש את המסעדה.
בעל המסעדה כבר הודיע לספקים וללקוחות על מועד עזיבה משוער אך אז הקונה התחרט וביקש לבטל את העסקה.
באמצעות משרדנו זכה בעל המסעדה בפיצוי כספי נאה והמסעדה נשארה בידיו.

קרא עוד >
טיפול בהפרת הסכם תמלוגים

משרדנו ייצג חברת שיווק מזון שקיבלה עמלות במשך שנים רבות ממחלבה מפורסמת, בעבור מכירת גבינות ללקוחותיה.
המחלבה החליטה ביום בהיר אחד לסיים את ההתקשרות החוזית עם חברת השיווק ולהפקירה ללא פיצוי מתאים.
משרדנו ייצג את חברת השיווק בשלל הליכים אשר בסופים זכתה חברת השיווק בפיצוי גבוה בעבור הפרת ההסכם.

קרא עוד >
ייעוץ לחברת מסחר במטבעות וירטואליים

משרדנו מייצג חברה שמתמחה בסחר בינלאומי במטבעות מבוזרים ובמיוחד בביטקוין.
הייצוג כולל עסקאות עם חברות סחר זרות, ייעוץ משפטי שוטף והכנת חוות דעת.

קרא עוד >
הסכם למכירת עסק 

משרדנו טיפל בעסקת מכירה של מכון שמיעה באזור השרון לחברת אחזקות מתמחה.
הטיפול כלל ייעוץ משפטי, טיפול בזכרון דברים ובהסכם המכר העיקרי.

קרא עוד >
ייצוג שוכרים בסיום הסכם שכירות

שוכר דירה גילה לאחר שנכנס לדירה כי היא סובלת ממספר פגמים וכי בעל הדירה לא ניהל עמו מו”מ בתום לב.

משרדנו דאג להודעת ביטול הסכם השכירות והשוכר אשר קיבל את הצ’קים שלו בחזרה מצא לעצמו דירה אחרת.

קרא עוד >

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם!

Call Now Button

מלא את הטלפון ויחזרו אליך בהקדם !

טופס פרטים ראשונים לפתיחת חברה

לצורך רישום חברה בע”מ חדשה, חובה להגיש לרשם החברות 4 שמות בסדר עדיפות יורד, לדוגמא:

ביזנס בע”מ

ביזנס גלובל בע”מ 

ביזנס גלובל 2021 בע”מ

ב.ע.ה. ביזנס גלובל 2021 בע”מ

דילוג לתוכן