דרור הראל ושות’ משרד עורכי דין – חייגו  08-6384080

facebook logoדרור הראל ושותדרור הראל ושות
5 Stars – Based on 29 User Reviews

google logoעורך דין דרור הראלעורך דין דרור הראל
5 Based on 49 Reviews

עורך דין להתנגדות קיום צוואה ברחובות

חשיבות עריכת הסכם ממון

זקוקים לעורך דין להסכם ממון? משרד עורכי דין דרור הראל ושות’ הינו בעל ניסיון מוכח בעריכת הסכמי ממון מקצועיים אשר יספקו לכם שקט נפשי ועמידה בלתי מתפשרת על זכויותיכם

כפי שהמציאות טופחת על פנינו, הרי שנישואין או חיים משותפים בין בני זוג מסתיימים לא אחת בפרידה וכל צד ממשיך לדרכו.

לצד הפרדת הכוחות המתבצעת בצורה נאותה לרווחת שני הצדדים, הן בתי המשפט לענייני משפחה והן בתי הדין הרבניים נדרשים לעסוק לעיתים תכופות גם במאבקים מתמשכים בין בני הזוג הסובבים סביב ממון ורכוש משותף, תוך ניסיון של כל אחד מהצדדים להפקיע אותם לטובתו.

סיבות אלו ואחרות הן עדות ניצחת לחשיבות חתימה על הסכם ממון כבר בשלב מוקדם של מערכת היחסים בין בני הזוג, כך שיוכל להגן על שני הצדדים ולמנוע אי שוויון או קיפוח על רקע כספי עבור כל אחד מהם.

הסכם ממון מטפל באינטרסים האישיים, הכספיים והרכושיים של כל צד, בהתאם להסכמות ביניהם בתחילת הקשר הזוגי, וכך לא משאירים את “ההסכמות בעל-פה” באוויר אלא מעלים אותם על הכתב באופן מקצועי.

עבודת המשרד בנושא זה, מתבצעת כמובן בנימוס ובעדינות ועו”ד דרור הראל מייעץ ללקוח כיצד להקיף את מכלול האינטרסים שלו ושל ילדיו, תוך מבט צופה פני עתיד.

המושג ”הסכם ממון” מקורו בחוק יחסי ממון בין בני זוג (התשל”ג-1973) המגדיר את המצבים בהם מסכימים שני הצדדים לאיזון משאבים ביניהם, קרי לחלוקה הוגנת של הרכוש המשותף המתבצעת על פי אמות מידה שנקבעו במסגרת החוק.

חשיבותו של הסכם ממון לא תסולא בפז, שכן מדובר במסמך משפטי המעוגן בחוק שנועד להסדיר את העניינים הכספיים בין בני הזוג מבעוד מועד. על פי ההגדרה, הסכם זה נועד להסדיר את יחסי הממון שבין הצדדים תוך מבט לעתיד ולקראת כל תרחיש, בין אם במקרה של פרידה, גירושין ואף מוות.

זקוקים להסכם ממון? פנו לעו”ד דרור הראל אשר מתמחה בכך!

משרד עורכי דין דרור הראל ושות’ מתמחה בעריכת הסכמי ממון מזה שנים ארוכות. במסגרת שירותי המשרד, מספקים עורכי דין מנוסים המעורים בדיני משפחה על בוריים, מענה לצרכים האישיים של זוגות מאוכלוסיות ומגזרים שונים, לרבות דאגה לרווחתם ועד לשביעות רצונם המלאה.

בעזרת הכישורים המשפטיים של צוות המשרד, כמו גם הישגים מוכחים בכלל הערכאות המשפטיות, אנו גאים לשמש ככתובת הייעודית לטובת עריכת הסכמי ממון איכותיים היוצרים עבור בני הזוג ודאות כלכלית, וזאת מבלי לפגום במרקם היחסים ביניהם.

בחירה בשירותי המשרד במסגרת החיפושים אחר עורך דין להסכם ממון, הינה ללא ספק צעד חכם שעשוי למנוע מכם או היקרים לכם חלילה מאבקים משפטיים בעתיד, במקביל להמשך של מערכת היחסים הזוגית ללא מכשולים.

קראו גם  – עורך דין לצוואות וירושות

Call Now Button

מלא את הטלפון ויחזרו אליך בהקדם !

טופס פרטים ראשונים לפתיחת חברה

לצורך רישום חברה בע”מ חדשה, חובה להגיש לרשם החברות 4 שמות בסדר עדיפות יורד, לדוגמא:

ביזנס בע”מ

ביזנס גלובל בע”מ 

ביזנס גלובל 2021 בע”מ

ב.ע.ה. ביזנס גלובל 2021 בע”מ

דילוג לתוכן