דרור הראל ושות' משרד עורכי דין – חייגו  08-6384080

facebook logoדרור הראל ושותדרור הראל ושות
5 Stars – Based on 31 User Reviews

google logoעורך דין דרור הראלעורך דין דרור הראל
5 Based on 89 Reviews

עורך דין הסכם ממון בראשון לציון - דרור הראל ושות'
מאת: עו"ד דרור הראל מומחה במשפט מסחרי וחוזים

עורך דין הסכם ממון בראשון לציון

זוגות רבים רואים בהסכם ממון נושא מורכב ומסובך שלא נעים לדון בו.
עו"ד הסכם ממון בראשון לציון דרור הראל מבהיר עד כמה מדובר בכלי חשוב ועל אחת כמה וכמה במקרים בהם קיימים פערים משמעותיים בערך הממון והרכוש של כל אחד מהצדדים טרם הנישואים או כאשר מדובר בפרק ב' ולצדדים יש ילדים מנישואים קודמים שלהם הם רוצים לדאוג.

כל עורך דין ימליץ ללקוח שלו לדאוג לענייניו האישיים והכספיים העתידיים במסגרת הסכם ממון עם בן או בת הזוג.
הסכם ממון מקצועי מבטיח שנכסים ספציפיים שהיו ברשות בן הזוג לפני היכרותם, יישאר כך גם במקרה של פרידה.

לא משנה אם מדובר בנכס מקרקעין, חיסכון כספי בבנק או עסק, ככל שבית משפט יקבע שחוק איזון משאבים יחול על בני הזוג בעת פרידתם, הרי שכלל הרכוש יתחלק שווה בשווה.

בחיפוש אחר עורך דין הסכם ממון בראשון לציון או בכל מקום אחר, תוכלו להתרשם עד כמה מדובר כיום בכלי לגיטימי שחשוב לדון לגביו וליישמו, בין אם אתם זוג לקראת ייסוד הקשר ובין אם אתם נשואים מספר שנים.

עורך דין הסכם ממון בראשון לציון – מי מבני הזוג בד"כ יוזם לערוך הסכם ממון?

כל עורך דין הסכם ממון בראשון לציון או בכל עיר אחרת, יאמר לכם עד כמה הנושא הנו רגיש ומביך עבור בני הזוג, גם עבור מי שיזם זאת.
ואולם, הניסיון מלמד שעדיף להתמודד כעת עם חוסר הנוחות הזמני ולנצל זאת לצמיחה ולחוסן, על פני להתחרט בעתיד ולאבד נכסים שיקרים לליבנו ושהיו שייכים לנו מאז ומעולם.

הטיפול בהסכם ממון נעשה ברגישות. לעיתים הצדדים מגיעים בקלות להסכמות ביניהם אך לעיתים יש מחלוקות ואז עורך דין הסכם ממון מנוסה יודע לייעץ בחוכמה לצדדים כדי שיגיעו לעמק השווה בנוחות וביעילות.

עו"ד דרור הראל הנו בעל ניסיון רב בעריכת הסכמי ממון, מקשיב לכל אחד מבני הזוג ומציע להם מנגנונים ודרכים לניסוח הפרדת הרכוש ואיזון שמתקבל על הדעת, כך ששני בני הזוג יוכלו לחיות עם ההסכם בשלום.

בניגוד לדעה הרווחת שדווקא בן הזוג שלו יש יותר ממון ורכוש יהיה זה שיציע לבן הזוג השני לנסח הסכם ממון אצל עורך דין, לא תמיד כך הדבר.
בפועל לעיתים יש בן זוג שברשותו נכס מיוחד כמו חברה עם פעילות עסקית שיקרה לליבו או דירה שהוא רוצה להוריש לילדיו מנישואים קודמים.
במקרים אלו אין משמעות לשאלה למי יש יותר, אלא על מה כל אחד רוצה להגן.

ברוב המקרים, בני הזוג מופתעים עד כמה התהליך הוא נוח וקל, יותר מאשר חשבו וחששו.

הניסיון עושה את ההבדל. כשיודעים איך לגשת ואיך להכיל את הצד שאינו בטוח אם ההסכם מטיב עמו או מקפח אותו, ויוצרים עבורו קונסטרוקציה משפטית הגיונית שלא תשאיר אותו בלי כלום אם הקשר יסתיים בעוד מספר שנים, אז נוצר אמון ואפשר להמשיך את הרומנטיקה.

היתרון האדיר בעריכת הסכם ממון עוד בתקופת "ירח הדבש" של בני הזוג שיש אהבה והבנה, הוא שהחלוקה והתכנון מתבצעים בהיגיון ובהתחשבות.
לעומת זאת, כשיש כעסים ותסכולים כל אחד רוצה שידו תהיה על העליונה ואז נוצרים חיכוכים ומחלוקות שיכולות להגיע לבית המשפט, דבר שממנו שני הצדדים יוצאים נפסדים.

לסיכום, אם אתם שוקלים להתקדם עם עריכת הסכם ממון לעצמכם אך אינכם בטוחים, צרו קשר לקבלת ייעוץ אישי דיסקרטי.
בשיחת טלפון אחת קצרה אסקור בפניכם כיצד התהליך נעשה, איזה מידע יש לחלוק, איך לשתף את בן / בת הזוג בכך ואיך להגן מראש על יציבותכם הכלכלית גם ביום שאחרי מערכת היחסים.

בברכה,
עו"ד דרור הראל – 08-6384080.

קראו גם על עורך דין הסכם ממון בתל אביב ⇐

מלא את הטלפון ויחזרו אליך בהקדם !

טופס פרטים ראשונים לפתיחת חברה

לצורך רישום חברה בע"מ חדשה, חובה להגיש לרשם החברות 4 שמות בסדר עדיפות יורד, לדוגמא:

ביזנס בע"מ

ביזנס גלובל בע"מ 

ביזנס גלובל 2021 בע"מ

ב.ע.ה. ביזנס גלובל 2021 בע"מ

Call Now Button דילוג לתוכן