דרור הראל ושות' משרד עורכי דין – חייגו  08-6384080

facebook logoדרור הראל ושותדרור הראל ושות
5 Stars – Based on 31 User Reviews

google logoעורך דין דרור הראלעורך דין דרור הראל
5 Based on 89 Reviews

מסחר בינלאומי, למה כדאי להתייעץ עם עורך דין - דרור הראל ושות'
מאת: עו"ד דרור הראל מומחה במשפט מסחרי וחוזים

עורך דין מסחר בינלאומי – למה כדאי להתייעץ עם עורך דין

שורה של תהליכים ושינויים עולמיים שהתרחשו במהירות רבה בעשור האחרון, הביאו לגידול ניכר של קצב ההתחלות במסחר בינלאומי ובהיקפיו הכספיים כתוצאה מקשרים עסקיים חדשים המתקיימים בין חברות זרות לחברות ישראליות.
היותה של ישראל מדינה מוטת-יבוא שכן אינה תעשייתית ויצרנית כמו מדינות גדולות, גם כן מהווה זרז משמעותי ליצירת קשרי מסחר בינלאומיים עם יצרנים זרים לצורך שיווק המוצרים והשירותים שלהם בשוק הישראלי (אשר בעיקר אינם זמינים בישראל בתוצרת כחול-לבן או לשם הגדלת התחרות).

מגמת צמיחה ישראלת מואצת בתחום הסחר הבינלאומי, נרשמת לאורך השנים בעיקר עם השוק האמריקאי, כמו גם עם מדינות אירופה ולאחרונה ביתר-שאת עם מדינות אסיה והמפרץ הפרסי – בפרט לאחר החתימה על "הסכמי אברהם".

עורכי דין המתמחים במסחר בינלאומי על רבדיו השונים, עוסקים כאמור במגוון נושאים הנגזרים ממנו, החל ממתן ייעוץ וליווי לחברות המקיימות פעילות עסקית מעבר לים, ניהול משאים-ומתנים לעסקאות מסחריות בהיקפים שונים, ייצוג לקוחות בהליכים לפתרון סכסוכים ומחלוקות כגון בוררות, גישור וכן מול בית המשפט או המוסד לבוררות לסחר בינלאומי וכלה בנושאי בלעדיות, אי תחרות, סודיות, קנין רוחני, רגולציה, וכיוצ"ב.

דוגמה להשיג משפטי של עורך דין המתמחה במסחר בינלאומי

על אף שבעבר חברות סיניות עמדו על תניית שיפוט בלעדית בסין בכל הקשור לבירור מחלוקות וסכסוכים משפטיים, כיום כאשר מתנהל מו"מ משפטי מקצועי במסגרת ניסוח חוזה לשיתוף פעולה עסקי, חלה גמישות בדרישה זו וניתן לסכם על תניית בוררות בעיר בירה אירופאית.

היתרון הגלום ליבואן הישראלי, בתניית בוררות בבירה אירופאית אל מול בית משפט סיני הוא אדיר וברור מאליו.
 שיטת המשפט מוכרת ומובנת יותר, הריחוק הגיאוגרפי קצר יותר, עלויות ניהול ההליך זולות יותר והמוטיבציה השלילית של הספק הסיני להפר חוזה תהיה משמעותית במידה ניכרת.

עו"ד דרור הראל – ניסיון ומקצועיות בטיפול בהסכמים מסחריים בינלאומיים

הניסיון המשפטי שנצבר אצל עורך דין מסחר בינלאומי לאורך השנים מהווה אוצר בלום עבור כל יזם או חברה שמנהלים מו"מ עם חברה זרה לצורך שיתוף פעולה עסקי כזה או אחר לקראת חתימת הסכם.
לכן, מומלץ לכל מנהל, מקצועי בתחומו ככל שיהיה, להיוועץ עם עורך דין מסחרי בינלאומי ולקבל ממנו חוות דעת וייעוץ מקצועי בקשר לאינטרסים ולהגנות הדרושות לו, בטרם ביצוע עסקה או היערכות לקראת צעדים אסטרטגיים ופיננסיים משמעותיים.

עורך דין העוסק בתחום המסחר הבינלאומי חייב לגלות בקיאות משפטית מעמיקה בדיני חוזים, דיני חברות, משפט עסקי ובשפה האנגלית, זאת בכדי להעניק ללקוחותיו את הייעוץ המשפטי האיכותי ביותר, ובסופו של תהליך להוביל אותם לכדי סגירת עסקה מצוינת אשר תיטיב עימם ותשרת את האינטרסים שלהם עד תום, גם בטווח הארוך.

על עורך דין מסחרי בינלאומי להכיר את תורת היזמות ולהיות בעל אוריינטציה עסקית וחושים מסחריים חדים, כך שיוכל לייעץ לכם בצורה נכונה תוך התחשבות בכלל המשתנים.

עו"ד דרור הראל הנו בוגר תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים (MBA) ובמשך שנים מתנדב כמנטור עסקי ליזמים וסטארטאפים בקרן שמש מקבוצת עוגן.

משרדו של עו"ד דרור הראל בעל היכרות עמוקה עם המאפיינים התרבותיים והעסקיים בשווקים זרים רבים לרבות עם החקיקה ושיטת המשפט הנהוגה שם. לאורך השנים ליווה המשרד מאות עסקאות בהיקפים משמעותיים עבור מגוון לקוחות מסקטורים שונים במשק. צוות המשרד ניחן בידע נרחב בעולם העסקי, תוך מתן דגש על קידום אסטרטגיה משפטית מנצחת המובילה את הלקוח לתוצאות איכותיות.

קראו גם על חוק עוולות מסחריות

מלא את הטלפון ויחזרו אליך בהקדם !

טופס פרטים ראשונים לפתיחת חברה

לצורך רישום חברה בע"מ חדשה, חובה להגיש לרשם החברות 4 שמות בסדר עדיפות יורד, לדוגמא:

ביזנס בע"מ

ביזנס גלובל בע"מ 

ביזנס גלובל 2021 בע"מ

ב.ע.ה. ביזנס גלובל 2021 בע"מ

Call Now Button דילוג לתוכן