דרור הראל ושות' משרד עורכי דין – חייגו  08-6384080

facebook logoדרור הראל ושותדרור הראל ושות
5.0 Stars – Based on 31 User Reviews

google logoעורך דין דרור הראלעורך דין דרור הראל
5.0 Based on 89 Reviews

אודות עו"ד דרור הראל

ברוך הבא לאתר שלי.

אני שמח להציג את עצמי ואת הניסיון המקצועי שלי:

אני בוגר תואר ראשון במשפטים LL.B חבר לשכת עורכי הדין משנת 2008 וכן בוגר תואר שני במנהל עסקים    Executive M.B.A.מהאוניברסיטה העברית ירושלים.

אני מתמחה בתחומי המשפט המסחרי ובדיני תאגידים, טיפול משפטי מגוון ביזמים פרטיים ובעסקים, הכנת חוזים, גיוס השקעות לעסקים, הסכמי השקעה, בדיקות נאותות משפטיות, ניהול מו”מ וליווי עסקאות מכירה ורכישה של עסקים, תביעות כספיות וייצוג בבית המשפט, הקמת חברות, ניסוח הסכמי מייסדים, שותפות ועוד.

יש לי ניסיון רב בייעוץ ובליווי משפטי שוטף לחברות מסחריות ישראליות מקומיות ובינ"ל, חברות אמריקאיות ויחידים בהיבטים השונים של פעילותם, הקמת חברות בישראל ובארה”ב, ייעוץ וליווי בהקמת מיזמים ישראליים משותפים בארה”ב.

מזה שנים רבות, אני משמש כיועץ משפטי לחברות הפצה של מזון ומשקאות, לעסקים מתחומים מגוונים כגון: חברות הייטק ואינטרנט, חברות מתחום התעשיה, מפעלים, חברות מוצרי צריכה, מזון ובריאות, קמעונאות ונותני שירותים.

כנסו וקראו מאמרים ומדריכים ⇐

אודות עו"ד דרור הראל – עורך דין מסחרי בתל אביב

אני גאה על התמחותי בעריכה וטיפול בחוזים מסחרייים מגוונים בשפה העברית ובשפה האנגלית לרבות: הסכמי שיתוף פעולה מגוונים, הסכמים עם ספקים ונותני שירותים, הסכמים עם חברות גלובליות לרכישת תכנים, הסכמי רישיון, הסכמי שיווק והפצה, הסכמי ייצור מוצרי צריכה כגון מזון, תוספי מזון, מוצרי בריאות וקוסמטיקה, הסכמים בין שותפים, הסכמי סודיות ואי תחרות ועוד.

ניסיוני המקצועי מאפשר לי להבין את האינטרס העסקי שמאחורי הזוית המשפטית ולתמוך בביצוע העסקה לטובת הלקוח באופן מקור, יעיל ומהיר.

ה”פורטה שלי” היא היכולת להוביל תיקים ומהלכים עסקיים שדורשים הן הבנה עסקית עמוקה והן יכולת משפטית וכך להביא לידי ביטוי את מיטב ההגנות והמתווה הנדרש לביצוע מושלם של העסקה.

אני רואה כזכות את היכולת להעניק ללקוחותיי מהניסיון ומהראייה העסקית הבינלאומית הרחבה שלי אשר מהווים ערך מוסף ממשי.

פעילויות נוספות בהן אני עוסק:

ניהול פורום דיני חברות באתר iLAW  (פורטל עורכי הדין הגדול בישראל). בפורום זה, כל אחד יכול לשאול אותי שאלה בעניין המשפטי הפרטי שלו.

מנטור עסקי בקרן שמש. כמנטור ליזמים ולבעלי עסקים מתחומי פעילות מגוונים, אני תורם מניסיוני העסקי והמשפטי במסגרת סדרת פגישות אישיות וליווי מקצועי.

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם!

עו"ד דרור הראל

מלא את הטלפון ויחזרו אליך בהקדם !

טופס פרטים ראשונים לפתיחת חברה

לצורך רישום חברה בע"מ חדשה, חובה להגיש לרשם החברות 4 שמות בסדר עדיפות יורד, לדוגמא:

ביזנס בע"מ

ביזנס גלובל בע"מ 

ביזנס גלובל 2021 בע"מ

ב.ע.ה. ביזנס גלובל 2021 בע"מ

Call Now Button דילוג לתוכן