דרור הראל ושות' משרד עורכי דין – חייגו  08-6384080

facebook logoדרור הראל ושותדרור הראל ושות
5 Stars – Based on 31 User Reviews

google logoעורך דין דרור הראלעורך דין דרור הראל
5 Based on 89 Reviews

עורך דין אינטרנט - דרור הראל ושות'

עורך דין אינטרנט והייטק

משרדנו מייצג יזמי אינטרנט וחברות הייטק מקומיות ובינלאומיות ומלווה אותן בכל שלב בפעילותם העסקית והמשפטית, החל משלבי הקמת החברה, לרבות טיפול בבריתות אסטרטגיות, הסכמי שיתוף פעולה, מיזמים משותפים, רישום זכויות קניין רוחני, דרך גיוס הכספים, השקעות הון פרטיות והנפקות פרטיות.

למשרד ניסיון רב בייצוג חברות אונליין ובעריכת חוזים מסחריים בשפה האנגלית שנדרשים לחברות אינטרנט והייטק כגון: הסכמי שיתוף פעולה מגוונים, הסכמים עם ספקים ונותני שירותים, הסכמים עם חברות גלובליות לרכישת תכנים, הסכמי רישיון ועוד.

בשנים האחרונות המשרד צבר התמחות ייחודית בליווי ויעוץ משפטי ואסטרטגי לחברות שמתמחות בניהול נכסים דיגיטליים כגון: ייעוץ משפטי אתרי אינטרנט, ייעוץ משפטי לחנויות אונליין, חברות בעלות נכסים דיגיטליים מובילים ברשתות החברתיות כגון דפי פייסבוק (Facebook) עם מיליוני עוקבים, דפי אינסטגרם, ערוצי יוטיוב, דומיינים מפורסמים ועוד.

חברות שמנהלות נכסים דיגיטליים נדרשות לעיתים קרובות לערוך הסכמי השכרה ושימוש לנכסים ולהפעיל מוניטיזציה, מודעות ופרסומות בדפים שלהן בכדי למנף ולמצות את הפוטנציאל וכך לייצר הכנסות כספיות.

הליווי המשפטי והעסקי כולל גם עריכת הסכמים אסטרטגיים כגון: שיתופי פעולה, הפצה, הסכמי רישיון, קניין רוחני ועוד.

על החשיבות הרבה של ייעוץ משפטי לחברות אינטרנט

עורך דין אינטרנט בעל ניסיון בייעוץ לחברות אונליין שעיקר העסקים שלהן מתבצעים ברשת, מהווה גורם מכריע בהצלחת החברה בניהול מו"מ עם שותפים אסטרטגיים בארץ ובחו"ל.

כחלק מפעילותן העסקית של חברות אונליין, הן נדרשות לחתום על הסכמים מסחריים רבים עם ספקים שלהן, עם לקוחות גדולים ועם שותפים אסטרטגיים, וזאת כדבר שבשגרה.

חברות זרות הן שותפות אסטרטגיות טבעית של חברות אינטרנט ישראליות שצריכות ייעוץ משפטי שוטף וזאת מכיוון שחברות משיקות לפעילותה העסקית של החברה יכולות לסייע להצליח בחו"ל.

כמעט כל חברת אונליין והייטק מכוונת לשוק העולמי הגדול ולא מסתמכות רק על השוק הישראלי המצומצם מתוקף גודלו.
לכן, יש חשיבות רבה לאיכות הניהול האסטרטגי של החברה במגעים העסקיים שלה עם חברות משיקות שנמצאות בארצות אחרות שמהוות מדינות יעד עבור החברה להרחבת פעילותה העסקית.

לא ניתן לקיים קשרי מסחר עם חברות אינטרנט בחו"ל ללא שורת הסכמים מסחריים שמסדירים את אופי שיתוף הפעולה של הצדדים, את הזכויות והחובות של כל צד ואת האחריות המשפטית לפעולות של כל אחת מהן.

ישנם אספקטים רבים בקרבו של הסכם מסחרי לחברת אינטרנט ובין העיקריים שבהם הנם שימור הקניין הרוחני של החברה גם בעת מתן רישיון או זכות שימוש לצד ג', תנאים לביטול וסיום החוזה, כללים להעברות כספים, תניית שיפוט בלעדית, הגבלת אחריות משפטית, קביעת הישגים נדרשים לכל צד ועוד ועוד.

הצלחתן המסחררת של הרשתות החברתיות בעשור האחרון, הולידה מגוון רחב של חברות אונליין שעיקר פעילותן נשען על הפלטפורמות של הרשתות החברתיות.
רק ייעוץ משפטי איכותי ומקצועי  אשר נשען על ניסיון מוכח בליווי חברות אינטרנט יכול לסייע לחברות אלו להתגונן מפני תנאי השימוש הדינמיים של הרשתות החברתיות אשר מתעדכנים על העת בהתאם לרגולציה ולהתרחשויות בעולם הפיזי.

ייעוץ משפטי שוטף הנו הכרחי לחברות אינטרנט וזאת אפילו במישור הניהולי היום יומי.

חברות אינטרנט אלו פועלות במגוון תחומים מסחריים ושירותיים בעבור לקוחותיהם כגון שרותי פרסום, פילוח, מיתוג, ניהול קשרי לקוחות, אפליקציות משלימות ועוד ועוד.
המשותף לכל החברות האלו הוא הצורך שלהן לשלב בקבלת ההחלטות הניהוליות השוטפת שלהן, ייעוץ משפטי מקצועי שמציף את ההשלכות האפשרויות של כל תפנית בעלילה העסקית.

עורך דין דרור הראל משמש כיועץ משפטי של חברת אינטרנט מצליחה ומובילה בתחומה אשר פועלת בשיתוף פעולה עם חברות זרות במדינות רבות בעולם.
בזכות עבודה שיטתית ומקצועית של הנהלת החברה לצד הייעוץ המשפטי, הליווי במו"מ והטיפול בחוזים באנגלית של החברה אל מול שותפיה העסקיים, הצליחה החברה לבסס את מעמדה בשווקים הרלוונטיים לה וליצור פעילות עסקית יציבה ובטוחה שמניבה לה הכנסות נאות וקבועות.

החברה מתמחה ביצירת תוכן אקסקלוסיבי, אותנטי וויראלי אשר מניב מיליוני צפיות ברשתות החברתיות וכך גורם לחשיפה למותגים ולפעילות העסקית של הלקוחות.
החברה גם מנהלת נכסים דיגיטליים בשווי מיליוני דולרים ומשתמשת בהם כפלטפורמת פרסום למותגים ולעסקים.

ניהול המו"מ המקצועי עם השותפים העסקיים של החברה וההתעקשות על סעיפים מהותיים בחוזים שמבטיחים לחברה זכויות שחשובות ליציבותה העסקית בישראל, הם אלו שמתמרצים את בעלי העניין להמשיך ולפעול כפי שהתחייבו במלוא המרץ והמקצועיות וחלילה לא אחרת.

♥ אז אם חיפשתם בגוגל – עורך דין הייטק, דיני אינטרנט, דיני הייטק – הגעתם למקום הנכון כי משרד עורכי דין של דרור הראל הינו משרד בעל מוניטין גבוה בתחומי ייעוץ וליווי משפטי במגוון נושאים.

מלא את הטלפון ויחזרו אליך בהקדם !

טופס פרטים ראשונים לפתיחת חברה

לצורך רישום חברה בע"מ חדשה, חובה להגיש לרשם החברות 4 שמות בסדר עדיפות יורד, לדוגמא:

ביזנס בע"מ

ביזנס גלובל בע"מ 

ביזנס גלובל 2021 בע"מ

ב.ע.ה. ביזנס גלובל 2021 בע"מ

Call Now Button דילוג לתוכן